• środa, Kwiecień 19th, 2017

Banki prześcigają się w ofertach skierowanych dla przedsiębiorców. Sa to oferty nie tylko rachunków firmowych, ale również licznych kredytów i pożyczek. Biznesmeni, którzy posiadają w danym banku, konto od dłuższego czasu, z reguły mogą liczyć na uproszczone procedury przyznawania pożyczek. Bank, ma przecież wgląd do ich rachunku bankowego, dzięki czemu, ma pełny obraz wpływów gotówkowych. Posiada także wszystkie niezbędne dokumenty takie, jak zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, numery regon i NIP.

Klienci mogą mieć pożyczki bez bik online. Na pewno warto pobrać pożyczka w 15 minut. Wszelkie pożyczki pozabankowe dają pomoc szybką oraz efektywną. Pożyczka bez bik przez internet dostępna jest szybko, bez konieczności wychodzenia z domu. Niejedna osoba dba o taką pożyczkę, bo to jest jej być albo nie być. Za 1000 złotych można wyprawić dziecko na kolonie lub nabyć wyprawkę szkolną dla własnej pociechy.

W takich sytuacjach, jeśli obrót na koncie jest wystarczająco duży, wystarczy tylko wypełnić wniosek o udzielenie kredytu. Przy wnioskowaniu o większe kwoty – powyżej 100 tysięcy, banki wymagają zazwyczaj dodatkowych dokumentów, takich jak zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu z opłatami składek, jak również z Urzędu Skarbowego, o terminowym opłacaniu wszelkich podatków. Jeśli inny Bank, posiada według ciebie lepszą ofertę, postaraj się negocjować, ze swoja placówką bankową.

Kategoria: Kredyty