• sobota, Kwiecień 15th, 2017

Jeśli jesteśmy zbyt dobrym pracodawcą, nasi pracownicy mogą to umiejętnie wykorzystać. Każdy menadżer powinien przede wszystkim wymagać, a dopiero w drugiej kolejności zachowywać się jak najlepszy przyjaciel. Nie wystarczy zbudować właściwe relacje z pracownikami, trzeba jasno przedstawić im cele i zadania, a potem konsekwentnie wymagać ich realizacji. Nie każdy przedsiębiorca, posiada predyspozycje do zarządzania ludźmi. Ci z „miękkim sercem”, wypadają zdecydowanie najgorzej. Chociaż takim szefom, wydaje się ze sa najlepsi, bo zawsze znajdą czas na rozmowę, czy żarty z pracownikami. Żarty żartami, ale brak konsekwencji w działaniu, często powoduje utratę szacunku do Pracodawcy.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to podstawa. Na pewno pożyczki bez bik warto czasami mieć na sfinansowanie niewielkich, ale bardzo pilnych potrzeb. Podobnie jak szybkie pożyczki pozabankowe. Może to być ekspresowa pożyczka dla każdego spragnionego pomocy finansowej. Niejedna osoba takiej pożyczki potrzebuje i może ją pobrać nawet w godzinę lub dwie.

W sytuacji, kiedy cały zespół pracuje, a jedna osoba nie wykonuje należycie swoich zadań, pracownicy oczekują konkretnych działań ze strony szefa. Jeśli ten, daje kolejne żółte kartki i nie wywiązuje się ze swoich obietnic – na przykład eliminacji pracownika z zespołu, to prędzej, czy później, pozostali pracownicy również przestana traktować go poważnie. I co najgorsze przestana się również starać, stracą motywacje do działania. „Skoro inni nic nie robią a szef nic z tym nie robi, to ja tez nic nie będę robił” „ po co mam się starać, skoro i tak nikt mnie nie docenia” Takie postawy pracowników, zdarzają się bardzo często, w źle zarządzanych zespołach. I nie można się z nimi nie zgodzić. Najgorsze, co może spotkać pracownika, to pozbawienie go motywacji i brak konsekwencji w działaniu menadżera.

Kategoria: Kredyty